צרו קשר
ּ

אינסטלטור במרכז הארץ

עבודות אינסטלציה הן עניין שבשגרה, במיוחד באזור מרכז הארץ. אינסטלטור במרכז, בהתאם, יסייע לכם להתמודד בשלל בעיות אינסטלציה: בין אם מדובר בכיור שנסתם או באסלת השירותים אשר עולה על גדותיה – רצוי לטפל בכך מהר. ניסתם לפתור בעיות אלו לבד אך ללא הצלחה? עזבו את השיטות המיושנות, ופנו לאיש מקצוע מיומן שיפתור את הבעיה – עם הכלים הכי מתקדמים.

תפקידיו של אינסטלטור העובד במרכז

בין אם הם עובדים כעצמאיים או כחלק מצוות בחברה, אינסטלטורים מחזיקים בידיהם את אפשרויות התיקון הכי מתקדמות לפתרון הסתימות בבית או בעבודה שלכם. ראשית, חשוב להתעמק בסוגי הסתימות הקיימות, והצעות לתחזוקה שוטפת שתמנע את היווצרות הסתימות האלו.

  • סתימה בכיור המטבח – בין אם אנחנו מארחים אנשים, מכינים לעצמנו ארוחה ליום עבודה חדש, או אוכלים ואז מעבירים את הכלים המלוכלכים לכיור – אין ספק שאנו יוצרים עומס, לעיתים מיותר, על כיור המטבח. וזאת מדוע? משום איננו דואגים לשמור על ניקיונו השוטף של הכיור ועל תחזוקה נאותה. בכדי למנוע היווצרות חוזרת ונשנית של סתימה בכיור, רצוי, למשל, להפחית בשימוש במוצרים שומניים. בנוסף, כאשר נוצרת כמות גדולה של כלים מלוכלכים – יש לנקות אותם בהדרגה ולא בבת אחת.
  • סתימה באסלה – אין יום בו אנחנו לא מעבירים בשירותים. לא סתם קיבל חדר זה את הכינוי: כיסא המלך. בהתאם, כאשר נוצרת סתימה בשירותים – זה מרגיש כאילו חרב עלינו עולמנו. בבואכם לנסות ולתקן את הסתימה, מומלץ שתפעלו כנגד תחושת הבטן הראשונית ותמנעו מהורדת המים באסלה. במידה ואין בהישג ידכם פומפה או כלי אחר, אנא צרו קשר עם אינסטלטור שיסייע לכם לפתור את הבעיה.
  • סתימה בעקבות שורשים של עצים – סוג זה של סתימה הוא הרבה יותר נפוץ ממה שנדמה. למה הכוונה? במידה ואתם חיים או עובדים בסביבה בה צומחים עצים, רוב הסיכויים שהשורשים שלהם יגיעו למערכת הצנרת שלכם ואף יחסמו אותה. ייעוץ של אינסטלטור וסיועו בעבודת חיתוך השורשים תפתור בעיה זו ללא בעיה.

צינור מקובל למערכת ביוב תקינה

כשם שישנם גורמים רבים היוצרים סתימות – כך גם קיימים פתרונות יצירתיים. בזכות הצוות של ע.מ מרציאנו, העובד גם במרכז הארץ, תוכלו להגיע לפתרונות אלו.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ