צרו קשר
ּ

אינסטלטור מומחה

אינסטלטור מומחה הוא אחד המקצועות הנדרשים בימינו. בשנים האחרונות, הולכת וגוברת המודעות לתחזוקה של שגרת חיים סניטרית. בין אם מדובר בהתקנה של כלים סניטריים כדוגמת מדיח כלים או מכונת כביסה, או מתן פתרונות ניקוז – אין ספק שעבודות אינסטלציה הן חשובות. בהתאם, קריאה לאינסטלטור מומחה, בעל ניסיון עתיר שנים, יסייע לכם לפתור כל תקלה שתצוץ.

אינסטלטור מומחה: היבטים חשובים

אחד התפקידים החשובים ביותר במסגרת עבודתו של האינסטלטור המומחה, היא ההתאמה בין אופי התקלה לבין הפתרון היעיל עבורה.

תחומי עבודתו של האינסטלטור המומחה

כדי לתחזק את ההיבט הסניטרי – בין אם בבית או במשרד, רצוי למצוא פתרון לכל בעיה שעולה, לצד בדיקות תקופתיות. אילו תקלות קיימות, עבורן אינסטלטור מומחה צריך להתאים פתרון?

  • פתיחת סתימות במערכת הביוב או הצנרת ושיקום הנזקים
  • איתור פיצוץ בצנרת ותיקון בהתאם
  • איתור נזילות מים
  • צילום קווי ביוב
  • התקנתם של ברזים והכנה לכלים סניטריים
  • תיקון משאבות

כיצד לחפש אינסטלטור מומחה?

כשם שתחפשו אחר עורך דין מקצועי, או רופא מומחה לצורך חוות דעת נוספת, כך יש לעשות גם בבואכם לבחור אינסטלטור מומחה. כיצד יש לעשות זאת נכון? ראשית, מומלץ להיוועץ עם בני משפחה וחברים, שייתכן וחוו תקלות סניטריות כאלו ואחרות בעבר – והייתה להם התנסות טובה עם אינסטלטור מיומן. במידה ואינכם מסתפקים בהמלצות אלו, ניתן לפנות לאינטרנט: לחלק מהאינסטלטורים ישנם אתרים אישיים באינטרנט המספרים את סיפורם ומציגים את ניסיונם האישי. במקביל, כדאי לטלפן ולשוחח בטלפון עם האינסטלטורים עליהם קיבלתם המלצות, להסביר להם את הבעיה, ולשמוע את חוות דעתם – ואת המחיר אותו הם דורשים עבור התיקון.

אינסטלטור מומחה: לא עניין של מה בכך

לכאורה תחום האינסטלציה היא תחום פרוץ ,שכן אין לימודים מסודרים בתחום עיסוק זה. עם זאת, ככל שאינסטלטור מקצועי צובר לעצמו ניסיון רב ומוניטין חיובי, בהתאם, הוא ירוויח לקוחות מרוצים. בזכות השירות האדיב והמקצועי של ע.מ מרציאנו תזכו לתוצאות מעולות.

אינסטלטור מומחה לנזילות מים ועבודות איסטלציה מתקדמות

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ